“Tek Noktadan 3’lü Hizmet” üzerine kurulu iş modelimizle göndermek istediğiniz ürünün, gideceği yere güvenle ve hasarsız olarak ulaşması için özenle paketlenmesi, gönderilmesi ve sigortalanması sağlarız.

Paketleyip göndermek istediğiniz ürünler, büyük bir endüstriyel malzeme veya otomotiv yedek parçası, paketlenmesi zor değişik şekilli bir numune, bir elektronik cihaz, bilgisayar veya kırılgan bir vazo ya da pahalı bir tablo olabilir.

İşlem Adımlarımız
• Koruyucu paketleme seçeneklerimizden, gönderilecek ürüne uygun olanı seçeriz.
• Ürününüzü her türlü hasara karşı anlaşmalı sigorta firmamız aracılığıyla sigortalarız.
• Gönderim süresi tercihinize göre karayolu, deniz yolu yada havayolu taşımacılığından doğru olanını seçeriz.
• Ürününüzü teslimatı yapıldığında size bilgi veririz.

Vizyonumuz
Fragile Kargo olarak Türkiye’de hassas, değerli ve sıradışı kargo gönderilerinizde ilk akla gelen, alanında lider olarak anılan bir kuruluş olmak temel hedefimizdir.

Misyonumuz
Başlıca sorumluluğumuz hasar oranlarını azaltıp yaşanan israf ve maddi değer kayıplarını önlemek ve tüketiciler için değerli olan her gönderide tam güven sağlamaktır.

Nitelikli insan kaynağımızla, gelişen teknolojiyi kullanarak kaliteli ve müşteri odaklı hizmetler sunmak, müşterilerimiz için değer sağlamak ve fark yaratmak, sektördeki liderliğimizi uluslararası pazara taşımaktır.

Kanunlara, ticari ve sosyal etiklere uygun davranarak, çağdaş, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile işi ilk seferde doğru ve hatasız yapmak, sektördeki liderliğimizi sürdürerek Türkiye’de örnek gösterilen bir şirket olmaktır.